Borek Sipek - Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties

Borek Sipek - Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties kopen? Bied vanaf 150!
Borek Sipek - Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties kopen? Bied vanaf 150!Borek Sipek - Set van 2 design waxinelichthouders, amber glas met applicaties kopen? Bied vanaf 150!
  • Borek Sipek (1949)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Contemporary
Afmetingen 10 x 7 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
Set van 2 waxinelichthouders naar ontwerp van Boris Šípek. De houders bestaan uit een brede, ondiepe schaal van amberkleurig glas op een contrasterende, donkerkleurige cilindervormige voet. Rondom de voet zijn decoratieve glazen ‘cabochon’ applicaties aangebracht die het licht vangen en een mooi, warm gloed-effect geven wanneer er een waxinelichtje brandt.

Typisch Šípek: postmodern, speels en toch chic. Perfect als set op een salontafel, dressoir of eettafel, en ook prachtig in combinatie met andere glasobjecten.
Geen zichtbare beschadigingen

Borek Sipek (1949)

Nederlands Nederlands Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze designer (9)

Geplaatst door  Vissermargot
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
7 cm
10 cm