Bram Reijnders - Journey to the center

Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!
Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!Bram Reijnders - Journey to the center kopen? Bied vanaf 150!
  • Bram Reijnders (1974)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 89 x 89 cm (h x b)
Incl. lijst 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi groot werk uit de begin jaren van Bram Reijnders.
Dit is een serie van 3 stuks, deze staan alle 3 in de veiling.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Someren, Nederland

Bram Reijnders (1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Frankbakker
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items (3)
108 cm
108 cm
89 cm
89 cm