Bram Reijnders (1974)
Letter to harmony
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 108 x 108 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |