Brassaï - Tersicore - Verkocht

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
  • Brassaï (1899-1984)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1979
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Heliografische druk, 2 kleuren.

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1979
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Kleine vouw in de marge rechtsonder, achterkant iets verkleurd.

Brassaï (1899-1984)

FransFransHongaarsHongaarsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 13:42
Eindtijd:19-08-2022 om 15:07
kikidida
18 aug. / 23:33
€ 30