Brigitta Zeumer, zeefdruk, Eisspur, 2002

Brigitta Zeumer, zeefdruk, Eisspur, 2002 kopen? Bied vanaf 375!

Brigitta Zeumer

Favoriet

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
  • Brigitta Zeumer
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prent van de Duitse kunstenaar Brigitta Zeumer (1939). Uitgegeven tgv Olympische Spelen Salt Lake City 2002. De Duitse Olympische Editie bevat 100 exemplaren van zeefdrukken van 16 kunstenaars. Andere kunstenaars zijn Hans-Peter Haas en Werner Opitz wier prenten hier ook te koop zijn.

Titel: Eisspur

Jaar: 2002

Techniek:   kleurenzeefdruk

Afmeting afbeelding: 67x51 cm op 80x60 cm.

Oplage:  100 ex. Uitgegeven door Gallas Verlag, München

Gesigneerd, gedateerd en genummerd

Materiaal:  Stevig papier
Conditie: In goede staat.

Verzendkosten:

Brigitta Zeumer

Geplaatst door  bartholdus

53 verkochte items
Starttijd:04-01-2014 om 16:25
Eindtijd:18-01-2014 om 16:25
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieNederland