Caja Wong - Funny Bird - Verkocht

Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!
Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!
  • Chaja Wong Chung (1972)
TypeBeeld / Object

Vrolijke sculptuur van de Nederlandse kunstenares Caja Wong-Chung; getiteld Funny Bird.

Handbeschilderd en handgesigneerd.

Formaat: 42 x 13 cm.

Techniek: Acrylverf op gietsteen.

Gewicht: circa 5 kilo

Wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Sculptuur heeft kleine beschadiging aan onderzijde (zie foto); Deze beschadiging is niet zichtbaar wanneer sculptuur rechtop staat.

Chaja Wong Chung (1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-05-2018 om 21:22
Eindtijd:03-06-2018 om 21:22
Biedingen (15)
Gaby1
03 jun. / 21:15
€ 35
Chouba
03 jun. / 21:07
€ 30
mh308
03 jun. / 21:07
€ 25
Chouba
03 jun. / 16:00
€ 20
Vinofresco
31 mei / 22:14
€ 15
nillody
31 mei / 22:13
€ 10
Vinofresco
31 mei / 22:13
€ 9
nillody
31 mei / 22:13
€ 8
Vinofresco
31 mei / 22:13
€ 7
nillody
31 mei / 22:13
€ 6
Vinofresco
31 mei / 22:13
€ 5
nillody
31 mei / 22:12
€ 4
Vinofresco
31 mei / 22:12
€ 3
nillody
22 mei / 22:13
€ 2
Mjkuypers
22 mei / 22:08
€ 1