Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 - Verkocht

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!Calvin Christiaan - Cat and Fish - kleurenzeefdruk - handgesigneerd - 90/100 kopen? Bied vanaf 60!
  • Calvin Christiaan (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90/100

Leuke zeefdruk op papier van Calvin Christiaan uit 1993, ingelijst. PPT: 12 x 8 x 8 x 13 cm
met kunststof lijstje met wat gebruiksschade

Calvin Christiaan (1954) groeit op in de Verenigde Staten. Zijn moeder doceert kunstgeschiedenis aan de Universiteit, zijn vader maakt in Florida furore als reclame-ontwerper. Christiaan zelf is veelzijdig en wenst zich niet te beperken tot één bezigheid. Christiaan wordt vaak betrokken bij reclamecampagnes voor grote internationale bedrijven. In 1988 ontvangt hij de exportprijs vanwege zijn ontwerpen voor een bekend Amerikaans kledingmerk. Zijn vrije werk exposeert hij onder meer in de Verenigde Staten, Frankrijk en Zwitserland. In 1990 verhuist Christiaan naar Europa. Calvin Christiaan vestigt zich in Nice en verblijft enkele maanden per jaar op zijn woonboot in een van de Amsterdamse grachten. Sinds 1992 ontwerpt hij met name zeefdrukken.
Het is een plastic lijstje, op zich prima. Lijstje heeft wel gebruiksschade
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00

Calvin Christiaan (1954)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Kunstmakelaar
Lid sinds 2021
59 verkochte items
40 cm
50 cm
40 cm
40 cm

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd26-8-2021 om 23:11
Eindtijd23-2-2022 om 23:15
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken