Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 18 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70.7 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | unicum |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
gekocht van kunstenaar | |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 14-3-2020 om 20:28 |
Eindtijd | 13-6-2020 om 20:30 |