Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Ets/Aquatint
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Titel: Album 13 etsen "La Hollande" door Storm van 's Gravensande. De etskunst is hem door de Belgische kunstenaar Félicien Rops bijgebracht.
Het papier van de ets ziet er prima uit. Rechts onder de prent staan zijn initialen. De prent is 21 x 16 cm groot. Papiermaat: 33 x 26,5 cm
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25