Carin Unverzagt - Carin Unverzagt: Zeefdruk, Tranen - Ingelijst - Verkocht

Carin Unverzagt: Zeefdruk, Tranen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Carin Unverzagt: Zeefdruk, Tranen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Carin Unverzagt: Zeefdruk, Tranen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Carin Unverzagt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Tranen
Jaartal: 2002
Afmetingen lijst: 73 cm x 53 cm
Oplage: 8/55 (Let op; ander oplagenummer dan op de foto)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQRW

Carin Unverzagt (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd23-11-2017 om 13:43
Eindtijd3-12-2017 om 13:43
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken