Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst - Verkocht

Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Carin Unverzagt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/55

Oorspronkelijke galerieprijs: €  209,00

Administratieve code:

QQKMN

Carin Unverzagt (1957)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
53 cm
73 cm
30 cm
45 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd30-10-2018 om 14:47
Eindtijd11-11-2018 om 22:03
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken