Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst - Verkocht

Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Carin Unverzagt - Zeefdruk, Z.T. benen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Carin Unverzagt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 30 cm (h x b)
Lijst73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/55

Oorspronkelijke galerieprijs: €  209,00

Administratieve code:

QQKMN

Carin Unverzagt (1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
53 cm
73 cm
30 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:30-10-2018 om 14:47
Eindtijd:11-11-2018 om 22:03
Biedingen (6)
Debz
11 nov. / 21:45
€ 11
jpmr5503
11 nov. / 21:45
€ 8
jpmr5503
11 nov. / 20:05
€ 6
Djvb83
11 nov. / 20:05
€ 4
Djvb83
11 nov. / 17:02
€ 3
TvP
05 nov. / 19:14
€ 1