Carl Irmer - Heuvellandschap

Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!
Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Carl Irmer (1838-1900)
Periode1800 t/m 1899
TechniekGouache
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 13 cm (h x b)
Lijst28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Irmer leefde een teruggetrokken leven in Düsseldorf. Hij ontving een medaille op de Weense Wereldtentoonstelling in 1873, de kleine gouden medaille op de handels- en kunsttentoonstelling in Düsseldorf in 1880, een medaille in Berlijn in 1891 en een zilveren medaille in Londen in 1897. Hij werd geëerd met een prijsdiploma op een aquarel tentoonstelling in Dresden. De hertog van Anhalt kende hem de titel van hofschilder toe. Hij werd ook benoemd tot hoogleraar. Zijn te hoge schuldenlast werd verkwist.[1] Hij vond zijn laatste rustplaats op de begraafplaats Nord Düsseldorf.
Werken (selectie)

maansopgang
Dieksee bij Gremsmühlen in Holstein (1876 National Gallery in Berlijn)
landschap van Rügen
Schilder op het strand aan de Oostzee, rond 1885, Albert König Museum

Geen vlekken, geen scheuren. Nog steeds perfecte kleuren.

Carl Irmer (1838-1900)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kusterengel

54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
22 cm
28 cm
13 cm
17 cm
Starttijd:11-04-2022 om 14:31
Eindtijd:22-04-2022 om 20:11
Openingsbod € 100
Objectlocatie's-Hertogenbosch,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa