kusterengel
  5. kusterengel

kusterengel

Lid sinds 2016 / 's-Hertogenbosch, Nederland

2 aangeboden items / 54 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Carl Irmer - Heuvellandschap kopen? Bied vanaf 100!
Carl Irmer - Heuvellandschap

Geplaatst doorkusterengel

Eindtijd 22-04-2022 om 20:11

Periode1800 t/m 1899
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol' kopen? Bied vanaf 95!
Jan Heesters - Krijtekening 'Watermolen Kol'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkusterengel

Eindtijd 11-09-2022 om 22:15

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst