Carlo Berté - weet het niet (r6)

Carlo Berté - weet het niet (r6) kopen? Bied vanaf 170!
  • Carlo Berté (1939)
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
gouache unieke exemplaar

Carlo Berté (1939)

Alle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
13 cm
19 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:40
Eindtijd:24-11-2022 om 19:36
Openingsbod € 170
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland