Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label - Verkocht

Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label kopen? Bied vanaf 1!
Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label kopen? Bied vanaf 1!Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label kopen? Bied vanaf 1!Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label kopen? Bied vanaf 1!Carlo Moretti - Polychrome glazen vaas met origineel label kopen? Bied vanaf 1!
  • Carlo Moretti (1958)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen17 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd

Uitstekend ontworpen Polychrome Murano vaas door gerenommeerd glasontwerper Carlo Moretti.  Deze vazen zijn in diverse vormen en uitvoeringen bekend.

We verzenden internationaal met een extra veilige track & trace service

Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 15:32
Eindtijd:15-03-2020 om 20:54
Biedingen (6)
zacj01
15 mrt. / 20:44
€ 20
ROTTERDAMMER1930
14 mrt. / 23:36
€ 15
Johannes56
14 mrt. / 22:25
€ 10
ROTTERDAMMER1930
12 mrt. / 18:47
€ 5
Johannes56
05 mrt. / 19:05
€ 3
Smulders-Smulders
04 mrt. / 21:18
€ 1