Carmi Butteling - zonder titel

Carmi Butteling - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Carmi Butteling - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Carmi Butteling - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Carmi Butteling (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1978
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 56.5 cm (h x b)
Incl. lijst 80.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 12/18
Het is de moeite om het werk opnieuw in te lijsten of een passe-partout te plaatsen zodat het schilderij wat mooier uitkomt.
ConditieRedelijk
Het schilderij is in prima staat. Het is alleen wel de moeite om een passe-partout te plaatsen of de lijst te vervangen.

Carmi Butteling (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Frederiek-dvr
Lid sinds 2023
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
60.5 cm
80.5 cm
56.5 cm
74 cm