Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje - Verkocht

Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!
Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje kopen? Bied vanaf 1!
  • Carstens Tonnieshof (1947-1984)
TypeGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen18 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Carstens Tonnieshof - Vintage aardewerken vaasje. In prima onbeschadigde conditie en gemerkt met originele sticker.

Onbeschadigde conditie

Carstens Tonnieshof (1947-1984)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
9
18
9
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 14:29
Eindtijd:25-08-2022 om 21:02
wijt
24 aug. / 09:55
€ 1