Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659

Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659 kopen? Bied vanaf 25!
Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659 kopen? Bied vanaf 25!Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659 kopen? Bied vanaf 25!Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659 kopen? Bied vanaf 25!Caspar Merian - Schoonhoven Caspar Merian Oude Gravure 1659 kopen? Bied vanaf 25!
  • Caspar Merian (1627-1686)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1659
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen17 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Afmeting:  ca 17 x 13.5 cm.

Conditie: uitstekend. Vouwen als uitgegeven. Marge rechts iets kort. Verso: blank. Handgekleurd.

Verschenen in "Topographia Germania Inferioris". Uitgegeven door Caspar Merian in Frankfurt, 1659.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Caspar Merian (1627-1686)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
42 verkochte items
13.5 cm
17 cm
Starttijd24-3-2021 om 16:05
Eindtijd31-3-2021 om 20:58
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland