Cathalijn Wouters – De lichtheid van het bestaan (2008) – houtskool op linnen – 170 × 100 cm – uniek werk
Groot en ingetogen werk van Cathalijn Wouters, uitgevoerd in houtskool op linnen, afkomstig uit een intieme periode rond 2008 waarin de kunstenaar zich richtte op verstilde, persoonlijke tekeningen.
Het werk is authentiek en door de kunstenaar zelf bevestigd (email beschikbaar). Het maakt geen deel uit van haar reguliere galerie-catalogus.
Het werk is sober, lichamelijk en fragiel, en spreekt juist door zijn terughoudendheid.
Gegevens:
Kunstenaar: Cathalijn Wouters
Jaar: 2008
Techniek: Houtskool op linnen
Afmetingen: 170 × 100 cm
Conditie: Zeer goed
Herkomst: Privécollectie
Authenticatie: Gesigneerd op achterkant
Dit werk is vooral interessant voor verzamelaars met belangstelling voor niet-gecommercialiseerde werken en de meer persoonlijke lagen binnen het oeuvre van een gevestigde kunstenaar.