Caveto - C2188 - Abstracte voorstelling - Verkocht

Caveto - C2188 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
Caveto - C2188 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Caveto - C2188 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!Caveto - C2188 - Abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 150!
  • Caveto (1923)
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen82 cm x 159 cm (h x b)
Lijst85 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Caveto, abstracte voorstelling, olie op paneel, l.o. gesigneerd, paneelmaat: 82 x 159 cm, lijstmaat: 85 x 162 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Paneel bevat oppervlaktevuil, lijst is gaan werken door de tijd, bevat oppervlaktevuil en slijtschade.

Caveto (1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (191)
162 cm
85 cm
159 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-04-2020 om 16:31
Eindtijd:23-04-2020 om 20:10
eFGe
23 apr. / 19:48
€ 150