Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen - Verkocht

Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!Cesar Paul Veenstra - '2. Mind Building - Ingelijst', 1976 - Pen en stift op papier - BKR Groningen kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Cesar Paul Veenstra (1950)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1976
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat.

Herkomst: BKR Groningen (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018).

Nederland: €21,-

Belgie: €35,-

Rest EU: €43,-

(VK363657)

In goede staat. Er zitten enkele gele vlekjes in papier linksonder. Ook zijn de hoeken en de bovenzijde van de lijst beschadigd.

Cesar Paul Veenstra (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
68 cm
53 cm
64 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 13:11
Eindtijd:26-01-2020 om 15:50
RobertR
26 jan. / 05:19
€ 20