Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde =

Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!
Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!
  • Charles Burki (1909-1994)
TypeKunstboeken
Jaartal1979
TechniekHardcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)

GRATIS verzending  NL.

Hardcover boek, ca. 100 pag. Uitbundig geïllustreerd.

Gesigneerd met opdracht 1979.

Incl. een folder van het boek en een krantenartikel uit NRC 1983 over Indië-gangers .

Goede gebruikte staat. Rug is wat sleets.

Charles Burki (1909-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
20 cm
28 cm
Starttijd:19-12-2022 om 10:35
Eindtijd:31-12-2022 om 10:37
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland