Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = - Verkocht

Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!
Kunstboeken

Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!Charles Burki - Gesigneerd met opdracht = kamptekeningen van Burki die Nagasaki overleefde = kopen? Bied vanaf 50!
  • Charles Burki (1909-1994)
Type kunstwerkKunstboeken
Jaartal1979
TechniekHardcover
OnderwerpBeeldende Kunst
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)

GRATIS verzending  NL.

Hardcover boek, ca. 100 pag. Uitbundig geïllustreerd.

Gesigneerd met opdracht 1979.

Incl. een folder van het boek en een krantenartikel uit NRC 1983 over Indië-gangers .
Goede gebruikte staat. Rug is wat sleets.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 9,00
Naar Duitsland € 9,00

Charles Burki (1909-1994)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
1932 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
20 cm
28 cm