Cheng Tsai-Tung - "Man" - Originele grafiek - 1984 - Handgesigneerd - Verkocht

Cheng Tsai-Tung - "Man" - Originele grafiek - 1984 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 22,00

Cheng Tsai-Tung - "Man" - Originele grafiek - 1984 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 22!Cheng Tsai-Tung - "Man" - Originele grafiek - 1984 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 22!Cheng Tsai-Tung - "Man" - Originele grafiek - 1984 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 22!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Cheng Tsai-Tung (1953, Taiwan)

Titel: At the beach

Jaar: 1984

Techniek: Seriegrafie gecombineerd met offset lithografie

Afmetingen: Blad: 15 x 14 cm, Compositie: 10 x 10 cm

Oplage: 1500

Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood

Conditie: Zeer goed

Nederland = €2

België en Duitsland = €4

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artem_Arti

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:24-04-2016 om 12:24
Eindtijd:01-05-2016 om 12:24
patrik
29 apr. / 17:59
€ 22