Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Cheng Tsai-Tung (1953, Taiwan)
Titel: At the beach
Jaar: 1984
Techniek: Seriegrafie gecombineerd met offset lithografie
Afmetingen: Blad: 15 x 14 cm, Compositie: 10 x 10 cm
Oplage: 1500
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €2
België en Duitsland = €4