Christian Florio - Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) - Verkocht

Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!

Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!Christian Florio - Abstract, olieverf op doek (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 200!
  • Christian Florio (1951)
Type kunstwerk Schilderij

Karakteristiek werk van de Franse schilder Christian Florio.  Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd en in verso nogmaals, goed ingelijst. In uitstekende staat.

Afmetingen: 71cm x 60cm (incl. lijst), 65cm x 45cm (doek)

Bij aankoop moet het werk worden opgehaald in Diemen.  Brengen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Christian Florio (1951)

Frans Frans

Geplaatst door  Rosser
4330 verkochte items
Alle items (218)