Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed - Verkocht

Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is gesigneerd op de achterzijde. Lichte slijtage aan hoeken en langs randen van het werk.

Administratieve code: QQCS

ConditieRedelijk

Aan de rechterkant zit een klein scheurtje (< 2 cm) in het doek.

Christine Spierings (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
80 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-07-2020 om 12:02
Eindtijd:26-07-2020 om 19:42
Biedingen (18)
Annilo
26 jul. / 19:37
€ 110
BerendBot
26 jul. / 19:29
€ 100
Annilo
26 jul. / 19:26
€ 90
BerendBot
26 jul. / 19:24
€ 80
Annilo
26 jul. / 19:18
€ 70
BerendBot
26 jul. / 19:18
€ 65
BerendBot
21 jul. / 17:37
€ 60
dirkmj
21 jul. / 17:37
€ 50
BerendBot
20 jul. / 23:11
€ 45
BtheMan
20 jul. / 23:11
€ 40
BerendBot
19 jul. / 16:30
€ 35
dirkmj
19 jul. / 16:30
€ 30
dirkmj
15 jul. / 22:47
€ 15
Hans1958
15 jul. / 22:47
€ 10
dirkmj
15 jul. / 22:47
€ 10
Hans1958
15 jul. / 19:55
€ 5
nelleke1958
15 jul. / 19:55
€ 3
nelleke1958
15 jul. / 12:15
€ 1