Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed - Verkocht

Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!

Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!Christine Spierings - Olieverf op doek, Z.t. Figuur met hoed kopen? Bied vanaf 1!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1991
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is gesigneerd op de achterzijde. Lichte slijtage aan hoeken en langs randen van het werk.

Administratieve code: QQCS

ConditieRedelijk
Aan de rechterkant zit een klein scheurtje (< 2 cm) in het doek.

Christine Spierings (1943)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
80 cm
100 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd15-7-2020 om 12:02
Eindtijd26-7-2020 om 19:42
Biedingen (18)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken