Christopher Makos - Warhol and Lennon - Verkocht

Christopher Makos - Warhol and Lennon kopen? Bied vanaf 60!
Fotografie

Christopher Makos - Warhol and Lennon kopen? Bied vanaf 60!Christopher Makos - Warhol and Lennon kopen? Bied vanaf 60!Christopher Makos - Warhol and Lennon kopen? Bied vanaf 60!
  • Christopher Makos (1948)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 1978
Techniek Portfolio
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 30.5 cm (h x b)
Incl. lijst 43.5 x 43.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Andy Warhol enJohn Lennon van Christopher Makos 1978, New York later gemaakt (2011) onderdeel van portfolio: - Fifteen Minutes (ref. ode aan Andy Warhol) *offset prints op Mohawk papier. Dit kavel betreft één ingelijste afbeelding achter glas, 'opgezet' op grijze achtergrond.
UK:
 Andy Warhol and John Lennon by Christopher Makos 1978, New York made* later (2011) portfolio: - Fifteen Minutes (ref. tribute to Andy Warhol) *offset prints on Mohawk paper.
This only one framed item is behind glass (depth appr. 1 cm) on hardboard.

Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Christopher Makos (1948)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  marck4
Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items (0)
43.5 cm
43.5 cm
30.5 cm
30 cm