Clary Mastenbroek - Floodline - Verkocht

Clary Mastenbroek - Floodline kopen? Bied vanaf 1000!

Clary Mastenbroek - Floodline kopen? Bied vanaf 1000!Clary Mastenbroek - Floodline kopen? Bied vanaf 1000!
  • Clary Mastenbroek (1947)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2009
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van bekende kunstenares Clary Mastenbroek.
In 2010 aangekocht en altijd in ons bezit geweest.
Ingelijst in baklijst.

Clary Mastenbroek (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  M-kunst
Lid sinds 2023
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
65 cm
65 cm
60 cm
60 cm