Zeer fraaie kleuren en in een stevige houten bak lijst. Kan dus direct worden opgehangen. Versturen kan binnen NL en BE
Kenmerken:
Afmetingen - 33 cm x 43 cm (h x b) Lijst - 64 cm x 73 cm (h x b) Gesigneerd - Handgesigneerd Oplage - 309/500
Ophalen in Leiderdorp in overleg. Verzending NL = 15 euro BE = 25 euro Altijd aangetekend en verzekerd.
Goed
Netjes ingelijst. Maakte ooit deel uit van de kunstveiling collectie.
In fraaie houten baklijst.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 25,00
€ 35,00