Clemens Briels - El rey de los mares / Islas flotantes de Caribe - Verkocht

Clemens Briels - El rey de los mares / Islas flotantes de Caribe kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels - El rey de los mares / Islas flotantes de Caribe kopen? Bied vanaf 100!Clemens Briels - El rey de los mares / Islas flotantes de Caribe kopen? Bied vanaf 100!Clemens Briels - El rey de los mares / Islas flotantes de Caribe kopen? Bied vanaf 100!
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekGravure
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
2 mooie werken van Clemens Briels. Beide gesigneerd door de kunstenaar.

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (23)

Geplaatst door  Josph1505

1 verkochte items
56 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 21:22
Eindtijd:06-09-2020 om 21:57
Biedingen (2)
Sneekkunst
01 sep. / 09:02
€ 110
duif
27 aug. / 23:51
€ 100