Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage

Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 115!
Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 115!Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 115!Clemens Briels - Jungfrau zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 115!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Overig
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 16 x 4 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 160 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25
Prachtig beeldje ,acryl op kunsthars met een oplage van slechts 25

Handgesingeerd

In nieuwstaat
Zeer goed
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (37)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
23 verkochte items
Alle items (5)
4
16
2