Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat - Verkocht

Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 35!Clemens Briels - Mooie 2 zijdig Flessenstop in nieuwstaat kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Noordzee

Lid sinds 2020
16 verkochte items
  • Clemens Briels (1946)
TypeBeeld / Object
TechniekKunststof
Afmetingen13 cm x 4 cm x 3 cm (h x b x d)
Gewicht75 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kunsthars beeldje (Flessenstop) van Clemens Briels

In originele verpakking (Briels doosje)
Gesigneerd door de maker

Prachtig 2 zijdig Flessenstop in originele verpakking (Briels doosje)

In nieuwstaat (en ongebruikt)

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  Noordzee

Lid sinds 2020
16 verkochte items
4
13
3
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-06-2022 om 19:00
Eindtijd:03-07-2022 om 22:13
Jovabo2
03 jul. / 22:07
€ 35