Clemens Briels - mooie sculptuur in originele verpakking - Verkocht

Clemens Briels - mooie sculptuur in originele verpakking kopen? Bied vanaf 75!
Beeld / Object

Clemens Briels - mooie sculptuur in originele verpakking kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - mooie sculptuur in originele verpakking kopen? Bied vanaf 75!Clemens Briels - mooie sculptuur in originele verpakking kopen? Bied vanaf 75!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2003
Techniek Kunststof
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 13.5 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
· Titel van het beeldje: statue of liberty
· Verzendkosten voor rekening van de koper
· In nieuwstaat
· Prachtige kleuren
· Aan twee zijden een andere beeltenis (zie foto’s)
· Gesigneerd
· 13,5cm hoog; 5 cm diep en 10 cm breed
· Weetje: In New York mochten Willem Alexander en Maxima er ook een in ontvangst nemen

Binnen Nederland € 7,00