Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst

Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Clemens Briels - Prachtige zeefdruk van Briels ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 98 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 150
Zeldzamere kleurenzeefdruk van Clemens Briels
Handgesigneerd
In prachtige lijst met mooie andere kleur pass partout, erg mooi

  • Nieuwprijs €1075,-
  • Mooie optie voor de liefhebbers
Nieuwstaat

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (40)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
22 verkochte items
Alle items (3)
108 cm
100 cm
98 cm
90 cm