Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat

Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!
Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2006
Techniek Overig
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 20 x 5 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 160 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig acryl op kunsthars beeldje van Briels uit 2006

Handgesingeerd
In absolute nieuwstaat

Mooie aanwinst voor de liefhebbers en niet heel veel aangeboden.
Nieuwstaat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Clemens Briels (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (37)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
23 verkochte items
Alle items (5)
5
20
3