Clemens Briels - Schitterend 2 zijdig beeldje 2006 nieuwstaat
Omschrijving
Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
2006
Techniek
Overig
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Afmetingen
20 x 5 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht
160 gram
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig acryl op kunsthars beeldje van Briels uit 2006
Handgesingeerd In absolute nieuwstaat
Mooie aanwinst voor de liefhebbers en niet heel veel aangeboden.
Nieuwstaat
Nieuwstaat
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25