Clemens Briels - Zeefdruk, Wait untill flesh... - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Clemens Briels - Zeefdruk, Wait untill flesh... - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Clemens Briels - Zeefdruk, Wait untill flesh... - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 80!Clemens Briels - Zeefdruk, Wait untill flesh... - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 80!Clemens Briels - Zeefdruk, Wait untill flesh... - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Clemens Briels (1946)
Jaartal2009
IngelijstIngelijst
Afmetingen92 cm x 83 cm (h x b)
Lijst113 cm x 118 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/125

Oorspronkelijke galerieprijs: € 995,00

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag tot en met vrijdag tussen 11:00  - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag tot vrijdag tussen 11:00 - 17.15 uur.

Hier en daar zijn wat kleine vuiltjes te zien tussen het glas en het passe-partout.

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(16)
FA. (247)

29759 verkochte items
118 cm
113 cm
83 cm
92 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2020 om 14:16
Eindtijd:26-01-2020 om 22:27
Leven1962
18 jan. / 21:01
€ 80