Originele lijst (aluminium) en passe-partout. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1992) en genummerd 7/12. Let op: de glasplaat heeft een lichte beschadiging (zie foto).
Over de kunstenaar:
Clemens Zijlmans, geboren te Rotterdam, 30 december 1948. Cum Laude afgestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten St. Joost te Breda van 1968 tot 1973. Vervolgstudie aan de Jan van Eyck Academie te Maastricht. Van 1973 tot en met 1975 aldaar werkzaam onder leiding van professor K. Sarneel. Wint in 1978 en in 1980 de bronzen medaille van de Europaprijs voor Schilderkunst van de stad Oostende. Woont en werkt sinds 1975 in Rotterdam.
Zeer Goed
Werk is in perfecte conditie, glasplaat licht beschadigd
koeriersdienst