Clemens Zijlmans, grafiek, zicht op Waterweg en Van Brienenoordbrug - Verkocht

Clemens Zijlmans, grafiek, zicht op Waterweg en Van Brienenoordbrug  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Clemens Zijlmans, grafiek, zicht op Waterweg en Van Brienenoordbrug  kopen? Bied vanaf 1!Clemens Zijlmans, grafiek, zicht op Waterweg en Van Brienenoordbrug  kopen? Bied vanaf 1!Clemens Zijlmans, grafiek, zicht op Waterweg en Van Brienenoordbrug  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Clemens Zijlmans (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grafiek met zicht op de Van Brienenoordbrug, de Watertoren en de Nieuwe Waterweg in Rotterdam. Rechtsonder gesigneerd en linksonder vermelding aantallen 212/350

niet ingelijst wel in passe-partout met afmetingen van 50 x 40 cm

Clemens Zijlmans (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  GKB48
FA. (1)

Lid sinds 2017
6 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:15-05-2018 om 15:31
Eindtijd:23-05-2018 om 19:36
Biedingen (8)
DunjateVelde
23 mei / 19:26
€ 26
Ferre
23 mei / 08:55
€ 21
DunjateVelde
23 mei / 08:55
€ 20
DunjateVelde
23 mei / 07:20
€ 16
Ferre
23 mei / 07:20
€ 11
Ferre
22 mei / 09:23
€ 5
Ami
21 mei / 11:09
€ 3
Upman
20 mei / 13:28
€ 1