C.M. van der Woerd, ets " Winter " - Verkocht

C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!C.M. van der Woerd, ets " Winter " kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd. Met lijst. Oplage: 22 / 100. Afmetingen : blad 27 x 22 cm en beeld 15 x 11 cm.

Exclusief eventuele verzendkosten.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Drost260
251 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)