Een werkelijk prachtig beeld aangeboden van Coba Koster, genaamd "De grote Oehoe". Dit beeld zal in uw tuin of interieur niet misstaan. De kleuren van de foto's lijken iets te verschillen, dit komt omdat de ene foto voor een regenbui genomen is, en de ander na een regenbui. De foto's geven ook een sfeerimpressie hoe dit beeld in een tuin zou kunnen staan. Het beeld kan opgehaald worden op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer vragen over de conditie van dit beeld kunst u gerust contact met ons opnemen
Goed
Beeld verkeert in zeer nette staat. Enkel wat oppervlaktevuil daar het bij ons buitenstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwersluis, Nederland
koeriersdienst