| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 58 x 49 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 32 x 32 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Hout |
| Afmetingen | 58 x 49 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 166 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 16 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 7 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 563 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 15 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 13 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 35 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8460 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 29 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 870 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 49 x 47 x 27 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 18000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 30 x 40 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 25 x 27 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 43 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1149 g |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 280 x 90 x 50 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 74 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5631 g |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 33 x 33 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 60 x 60 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 13000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 36 x 22 x 24 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20.5 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 21 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 33 x 14 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5843 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 230 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 41 x 41 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 22000 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 38 x 16 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3323 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 14 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 40 x 16 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3106 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 17400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 60 x 83 x 25 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 16.5 x 38 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 30 x 21 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4806 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 12 x 23 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 75 x 28 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 13 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 156 x 22 x 14 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 11 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 490 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 59 x 55 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 22 x 7 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 50 x 23 x 23 cm (h x b x d) |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 60 x 26 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3710 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 40 x 40 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 6 x 37 x 25 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4259 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 62 x 32 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5065 g |