| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 93.7 x 63.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 93.7 x 63.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 18 x 13 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 75 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 40 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 105 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 6.5 x 19.5 x 19.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 620 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 51 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 32 x 23.3 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 62 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 10.5 x 18.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 9 x 17 x 29 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1.32 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 105 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 3 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 16.65 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 28 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 61 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 60 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 30 x 9 x 29.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 91 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.6 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.5 x 1.3 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1.84 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 67 x 57 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.5 x 3.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 49 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.8 x 3.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.54 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 61 x 44 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 35 x 47 cm (h x b) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 15 x 11 cm (h x b) |
| Gewicht | 400 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 13 cm (h x b) |
| Gewicht | 1250 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 12 cm (h x b) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 18 cm (h x b) |
| Gewicht | 800 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 15 cm (h x b) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 25 x 25 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |