| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 100 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 61.5 x 61.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 13 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 24 x 20 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 51 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 157 x 166 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 24 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.9 x 1.9 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10.55 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 62.5 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.5 x 3.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9.56 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 63 x 51.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.5 x 1.5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8.15 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Afmetingen | 27 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 1.5 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.1 x 1.1 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 78 x 86 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.6 x 1.6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 52 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 5.7 x 5.6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 20.2 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 120 x 150 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.5 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5.85 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 2.7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3.86 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.8 x 1.8 x 2.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 3 x 4.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 13.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.5 x 1.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2 x 3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.7 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 17.15 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 19 x 1 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14.21 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.3 x 1.3 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7.92 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.6 x 19 x 1.6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 42.88 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.4 x 4.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 46 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 8 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 45 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 6.1 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 54 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |