| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.4 x 4.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.4 x 4.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12.45 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 46 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 40 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Keramiek |
| Afmetingen | 8 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 26 x 26 cm (h x b) |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 21 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 45 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 65 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.4 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 6.1 g |
| Gesigneerd | Zonder keur |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 54 x 46 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 34 x 27 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 28 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 23 x 23.5 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.4 cm (h x b) |
| Gewicht | 1.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15 x 23.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.2 x 1.4 x 0.91 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.4 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 1.9 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52.5 x 52.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.77 x 1.1 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.9 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 17.5 x 26.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.4 x 0.5 cm (h x b) |
| Gewicht | 3.1 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Goud |
| Afmetingen | 0.39 x 0.45 cm (h x b) |
| Gewicht | 2.5 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 18 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.2 x 2.7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 14.3 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 0.7 x 2.1 x 3.2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4.43 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1.3 x 3.3 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 15.82 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zilver |
| Afmetingen | 1 x 2.1 x 5.3 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 10.88 g |
| Gesigneerd | Nederlands keur |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 35 x 40.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 15.5 x 9.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 20 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 46 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 9 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 26 x 33.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 10 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 930 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |