William Malucu - Passionate life
18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1703 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 37 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
In goede gebruikte staat. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam Z-O, Nederland |
Starttijd | 27-1-2022 om 19:30 |
Eindtijd | 9-2-2022 om 20:18 |