Dit prachtige schilderij van moedereend met 7 kleine eendjes heeft lang bij mij aan de muur gehangen. Het is een erfenis van mijn vader maar het is tijd om het te verkopen.
Er zitten 2 beschadigingen op die gekomen zijn tijdens een verhuizing. Verder erg mooi geschilderd. Een prachtige dromerige natuurlijke situatie is hier geschilderd. Het schilderij is ingelijst met een mooi subtiel lijstje.
Goed
Op 2 krassen na is het schilderij in hele mooie conditie. Het schilderij is helemaal helder en gaaf en ziet de kwaliteit van de verf nog steeds erg goed.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra