Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 80 x 160 x 80 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Gestyleerde tafel van Cor de Ree uit 2002. Deze unica is gemaakt van zink, rood en geel koper en glas-in-lood. De afmetingen zijn 160 cm. (lengte), 80 cm ( hoogte ) en 80 cm. breedte Het kunstwerk is aan de bovenkant gesigneerd met naam + jaartal Op de tafel bevinden zich twee afneembare koperen kandelaars met elk 5 armen Als de tafel buiten wordt gezet is het onderhoud volgens de kunstenaar eenvoudig: af en toe schoonmaken met sop van zachte zeep en vervolgens met cockpitspray behandelen. De tafel is compleet en heeft geen beschadigingen. Met twee mensen is de tafel gemakkelijk te verplaatsen. Ophalen na afspraak | |
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 2-7-2022 om 8:01 |
Eindtijd | 24-7-2022 om 18:00 |