Cor Quax - Landweg naar boerderij - Verkocht

Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!

Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!Cor Quax - Landweg naar boerderij kopen? Bied vanaf 30!
  • Cor Quax (1927-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Landweg naar boerderij. Cor Quax.

60x80 cm in nieuwstaat
schilderij in nieuwstaat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westzaan, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter

Cor Quax (1927-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  rori
Lid sinds 2019
24 verkochte items
Alle items (6)
101 cm
80 cm
80 cm
60 cm