Corneille: Kleurenzeefdruk, Sterrenbeelden, 1989 - Verkocht

Corneille: Kleurenzeefdruk, Sterrenbeelden, 1989 kopen? Bied vanaf 179!

Verkoopprijs: € 179,00

Corneille: Kleurenzeefdruk, Sterrenbeelden, 1989 kopen? Bied vanaf 179!Corneille: Kleurenzeefdruk, Sterrenbeelden, 1989 kopen? Bied vanaf 179!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenzeefdruk van Corneille uit 1989. Ingelijst in een gouden aluminium lijst met passe-partout. Lijst heeft geen glas.

Kunstenaar: Corneille

Gesigneerd: r.o. Corneille '89

Genummerd: 14/200

Afm.beeld: 60x80 cm

Afm.incl.lijst: 80x110 cm

Kan alleen worden opgehaald of tegen meerprijs thuisgebracht.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ARTillery
FA. (4)

70 verkochte items
Dit item is verkocht voor 179,00
Starttijd:12-10-2014 om 20:18
Eindtijd:26-10-2014 om 19:18
marijke
15 okt. / 02:59
€ 179