Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel

Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!
Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!Cornelia Vrolijk - Meisje op stoel kopen? Bied vanaf 99!
  • Cornelia Vrolijk (1944)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 144/150
Omschrijving
Van het orginele olieverf schilderij " meisje op stoel " door Cornelia Vrolijk is in opdracht van het maandblad Opzij een zeefdruk gemaakt welke in kleine oplage is verkocht aan lezeressen.Het gaat hier om zeefdruk 144 uit een oplage van 150.

Cornelia Vrolijk (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JohnArie
Lid sinds 2023
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
61 cm
82 cm
50 cm
70 cm