Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk

Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!
Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!Cornelis Gips - Gezicht op de duinen bij Scheveningen of Katwijk kopen? Bied vanaf 80!
  • Cornelis Gips (1829-1892)
Periode1800 t/m 1899
DragerMarouflé
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi schilderij van een gezicht op een huis in de duinen, waarschijnlijk Scheveningen of Katwijk.

Werk is in het verleden schoongemaakt en gerestaureerd. Hierbij is het doek op een board geplakt.

Cornelis Gips (1829-1892)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bergh
FA. (2)

32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
38.5 cm
28.5 cm
Sluit over 5d 19u 5m 00s
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieBadhoevedorp,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 15:09
Eindtijd:03-02-2023 om 22:31